Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! W każdym czasie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności oraz na stronie http://wszystkoociasteczkach.pl

Ile razy w ciągu dnia dziękujemy Naszemu Stwórcy? Z reguły bywa tak, że o modlitwie, w której dziękujemy za coś przypominamy sobie w momentach ważnych i szczególnie miłych dla nas…Pomyślnie zdany egzamin, awans w pracy, bardzo dobra ocena dziecka, ślub wnuczki- to zazwyczaj chwile, w których najpiękniej dziękujemy…I słusznie - wtedy właśnie głęboko czujemy, że Pan Bóg nam błogosławi… Co jednak z chwilami, które według naszej ludzkiej oceny nie są dobre? Są takie, że najchętniej wymazalibyśmy je z pamięci. Złość szefa, spóźniony autobus, kłótnia z synem…Nie są to chwile, w których chce się dziękować… Spróbujmy jednak odwrócić sobie perspektywę widzenia problemu… W tych momentach również Stwórca nam błogosławi! Znajdźmy sobie - codziennie rano kawałek życia, za który będziemy Bogu dziękować…Mama i Tata
Parafia pw. św. Rity w Lusówku