Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! W każdym czasie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności oraz na stronie http://wszystkoociasteczkach.pl
Relikwie w Naszej Parafii
św.Adam Albert Chmielowski, św. Jan Paweł II, bł. Edmund Bojanowski
Wstępny projekt budowy
Naszego Domu Bożego
Budowa domu parafialnego
Październik 2015

Powrót do strony głownej>>>

Pierwsza autokarowa pielgrzymka na Jasna Góre by zawierzyć MATCE jeszcze raz wszystkie sprawy i całą parafię
Planujemy Pielgrzymke do Włoch do miejsca związanego z św. Ritą , św. Franciszkiem i stolicą chrześcijaństwa – Rzymu. W terminie od 18 do 25 maja. Chcemy pojechać na odpust św. Rity do Casio