Radio FIGA

W styczniu 2019 r. w Parafii pw. św. Rity uruchomiliśmy Radio FIGA na youtube.com. Obecnie zamieszczamy jeden materiał tygodniowo. Stopniowo będziemy zwiększać ilość plików audio. Radio będzie się rozwijać we współpracy z poznańskim RadioStudnia.pl i austriackim RadioDroga.net. Obie te rozgłośnie działają dzięki zaangażowaniu osób świeckich i kapłanów, a zwłaszcza zmartwychwstańca ks. Macieja Gawlika, który przed siedmioma laty utworzył w Wiedniu Radio PMK Wiedeń (przekształcone w Radio Droga).

Radio FIGA ma charakter lokalny. Jest jednak dostępne w Internecie, a więc na całym świecie. Pragniemy w nim zamieszczać informacje z życia naszej społeczności i Kościoła. Wszystkich zainteresowanych współpracą, patronatem i wsparciem działań medialnych w naszej parafii zapraszamy do kontaktu osobistego z Ks. Proboszczem Adamem Przewoźnym (np. po Mszach świętych), tel. 607 081 781, Elżbietą Lachman tel. 664 48 68 28 lub mailowo – cirlusowko@gmail.com.

Zapraszamy na Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCt-1b3B3NKLHmGn9SHCcSSw

(elach)